Restauracja Angelo powstała w 2006 r na skutek gastronomicznej pasji zamieszkałego w Polsce na stałe jej właściciela - Angelo Lombardi. Oryginalne receptury, produkty sprowadzane wprost ze słonecznej Italii, świeżość smaków i prostota kuchni zaowocowały w przeciągu tych pięciu lat istnienia restauracji gronem oddanych klientów.

Nasza ciepła i domowa atmosfera, serdeczny kontakt jaki staramy się nawiązać z każdym klientem powoduje, że większość z nich czuje się tu jak u siebie i chętnie do nas wraca...

Zapraszamy do odkrycia prawdziwego oblicza włoskich smaków: wędlin, serów, tradycyjnych past, aromatycznych mięs, ryb i wyśmienitych deserów.

Specjalnie dla Państwa przygotowujemy od poniedziałku do środy menu mięsne, a co tydzień od czwartku świeże owoce morza i ryby.

Zapraszamy serdecznie!

W menu mięsnym oferujemy m.in. : steaki toskańskie, argentyńskie, fiorentinę, koninę oraz bardziej popularne, ale równie smaczne dania z drobiu i królika.
Co tydzień zapraszamy od czwartku na świeże mule i krewetki (dostępne zawsze), pojawiające się cyklicznie ostrygi, małże św. Jakuba, vongole, anchois oraz morskie i oceaniczne ryby: doradę, okonia morskiego, żabnicę, kurka, turbota, tuńczyka, marlina, miecznika i wiele, wiele innych...

Restauracja Angelo


ul. 6-go Sierpnia 1/3, Łódź


tel: 0-42 632 46 39Zapraszamy 7 dni w tygodniu!


Pon-czw i ndz: 12.00 - 22.00


Pt-sob: 12.00 - 23.00